Торцювальна пила Zipper ZI-KGS216-310
Фото 4 |
Zipper ZI-KGS216-310 216 мм250 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-KGS216-310
Усі ціни 13 →Торцовочная пила Zipper ZI-KGS216-310 | 8 962 грн. |
Торцювальна пила Zipper ZI-KGS216-310 | 9 040 грн. |
Монтажна пилка Zipper ZI-KGS216-310 | 9 040 грн. |
Торцовочная пила Zipper ZI-KGS216-310 | 9 040 грн. |
Монтажна пилка Zipper ZI-KGS216-310 | 9 040 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Zipper ZI-KGS216-310
Ціни на Zipper ZI-KGS216-310 |
---|---|---|---|---|
Zipper ZI-KGS216-310 | від 8 588 грн. | 16 пропозицій | ||
Zipper ZI-KGS250-310 | від 11 049 грн. | 14 пропозицій |