Відрізна пила Zipper ZI-WP500TN
Фото 6 |
Zipper ZI-WP500TN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-WP500TN
Усі ціни 12 →Циркулярная пила для колод (дроворез) Zipper ZI-WP500TN | 29 740 грн. |
Циркулярна пила для колод (дроворіз) Zipper ZI-WP500TN | 29 850 грн. |
Електричний дроворіз (циркулярна пила для колод) Zipper ZI-WP500TN | 29 850 грн. |
Дроворуб Zipper ZI-WP500TN | 29 850 грн. |
Циркулярная пила для бревен (дроворез) Zipper ZI-WP500TN | 29 850 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Zipper ZI-WP500TN
Ціни на Zipper ZI-WP500TN |
---|---|---|---|---|
Zipper ZI-WP400TN | від 14 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Zipper ZI-WP500TN | від 29 740 грн. | 14 пропозицій | ||
Zipper ZI-WP700TN | від 33 470 грн. | 17 пропозицій |