Відрізна пила Zipper ZI-WP700TN
Фото - Пила Zipper ZI-WP700TN
Фото 6
Zipper ZI-WP700TN
Основне
Тип пристроювідрізна
Типстаціонарна
Джерело живленняелектромережа (400 В)
Двигун
Потужність5000 Вт
Макс. оберти диска1400 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску700 мм
Діаметр посадкового отвору30 мм
Глибина різу250 мм
Захисні функції
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Комплектаціяпідставка
колеса для транспортування
Інше
Рівень шуму115 дБ
Габарити1175x700x1185 мм
Вага88 кг
Офіційний сайтzipper-maschinen.at
Дата додавання на E-Katalogлютий 2021
Конструкційне призначення для розрізання колод.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Купити Zipper ZI-WP700TN
Трифазний електричний дроворіз Zipper ZI-WP700TN призначений для професійного використання із заготівлі дров. Двигун має потужність 5 кВт, для різання використовується пильний диск діаметром 70 см з посадковим отвором 30 мм. Дозволяє пиляти дрова діаметром 25 см і довжиною 30-100 см. Розташований на міцному суцільнометалевому шасі з транспортувальн... щеими колесами, положення різання
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Виробник: Zipper
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Циркулярна пила для колод (дроворіз) Zipper ZI-WP700TN ОСОБЛИВОСТІ: Zipper ZI-WP700TN призначений для порізу колод діаметром до 25 см. Агрегат працює від трифазної мережі і відноситься до промислового обладнання, орієнтоване на щоденну переробку великих партій сировини. ПРИЗНАЧЕННЯ: Zipper ZI-WP700TN - призначений для розпилу колод довжиною до 1500... щемм і діаметром до 250 мм. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Агрегат
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
Гарантія: 12 міс.
Електричний дроворіз Zipper ZI-WP700TN — Професійна потужність для великих обсягів Для швидкої та безпечної заготівлі дров у промислових масштабах або великих господарствах найкращим рішенням буде купити дроворіз Zipper ZI-WP700TN. Це флагманська модель у лінійці, оснащена потужним трифазним двигуном на 5000 Вт та величезним пильним диском діаметр... щеом 700 мм, що дозволяє легко розпилювати колоди