Торцювальна пила Zipper ZI-KGS255DS
Фото 8 |
Zipper ZI-KGS255DS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zipper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zipper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zipper ZI-KGS255DS
Усі ціни 15 →Торцовочная пила Zipper ZI-KGS255DS | 11 366 грн. |
Торцювальна пила Zipper ZI-KGS255DS | 11 380 грн. |
Торцовочная пила Zipper ZI-KGS255DS | 11 380 грн. |
Монтажна пилка Zipper ZI-KGS255DS | 11 380 грн. |
ще 10 пропозицій