Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Тренажери   /   Орбітреки   /   ZIPRO

Орбітрек ZIPRO Neon

Фото - Орбітрек ZIPRO Neon
ZIPRO Neon
Система навантаження:магнітна
Вага користувача:до 120 кг
Рівнів навантаження:8 шт.
Джерело живлення:акумулятор
Габарити:152x107x66 см
Всі характеристики
Характеристики Neon
Механізм і конструкція
Макс. вага користувача120 кг
Система навантаженнямагнітна
Розташування маховиказзаду
Вага маховика7 кг
Рівнів навантаження8 шт.
Довжина кроку330 мм
Транспортувальні ролики
Програми та інформація
Інформуваннячас тренування
дистанція
швидкість
вимірювання пульсу
витрата калорій
Інше
Джерело живленняакумулятор
Країна походження брендуПольща
Габарити152x107x66 см
Вага29 кг
Дата додавання на E-Katalogсічень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZIPRO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZIPRO.

Купити ZIPRO Neon

Усі ціни 8 →

Орбітрек магнітний Zipro Neon Black

Магнітний орбітрек Zipro Neon Black забезпечує ефективні тренування у комфортних домашніх умовах. Завдяки багатофункціонально... щему комп’ютеру він відстежує ключові параметри — час, швидкість, відстань та кількість спалених калорій, допомагаючи контролювати прогрес. Регулювання магнітного опору у 8 рівнях дозволяє налаштовувати навантаження відповідно до рівня фізичної підготовки, сприяючи покращенню витривалості та силових показників. Міцна конструкція із нековзними підставками забезпечує стабільність під час тренувань, а ергономічні ручки з піною EVA гарантують комфорт і зручність. Орбітрек має вага маховика 7 кг, що забезпечує плавний і тихий хід. Його компактні розміри (116 х 65 х 152 см) і вага 29.8 кг роблять його ідеальним для домашнього використання, не займаючи багато місця. Zipro Neon Black допомагає знизити вагу, зміцнити м’язи всього тіла, покращити стан шкіри та підвищити життєвий тонус. Завдяки еліптичним рухам тренажер мінімізує навантаження на хребет і суглоби, що робить його безпечним для регулярних занять. Вбудовані датчики пульсу у ручках, тримач для пляшки та мобільних пристроїв додають комфорт і зручність під час тренувань. Це надійний вибір для тих, хто прагне підтримувати форму та покращувати здоров'я у домашніх умовах.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
7 394 грн.

Орбітрек магнітний Zipro Neon (5905669153089) 5905669153089

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
8 186 грн.

Орбітрек магнітний Zipro Neon чорно-зелений

УВІЙДІТЬ У СВІТ ZIPRO З ЙОАННОЮ ЕДРЖЕЙЧИК ТА КОМАНДОЮ ZIPRO Ми підходимо до Вашого здо... щеров'я комплексно і на найвищому рівні. Для вас ми створили ZIPRO TEAM , яка підтримує нашу спільноту. Це ретельно підібрана команда професійних тренерів, для яких не існує слова «рутина». Вони майстри своєї справи, неповторні, амбітні - завжди з вами. ZIPRO - це не тільки
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
8 770 грн.

Орбітрек Zipro Neon 1592673

Опис товару Необмежений доступ до навчання Еліптичний крос-тренажер Zipro Neon у домашніх умовах дає вам необмежени... щей доступ до однієї з найбільш універсальних форм тренувань. Тренуючись на еліптичному крос-тренажері, ви зміцнюєте фізичну форму, гармонійно зміцнюєте м'язи всього тіла, спалюєте калорії, позбавляєтеся непотрібних кілограмів і покращуєте загальну фізичну форму
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
8 606 грн.

Орбітрек Zipro Neon магнітний 5905669153089

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
7 911 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на ZIPRO Neon