Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Електрозамки   /   ZKTeco

Електрозамок ZKTeco ZL400 Right

Фото - Електрозамок ZKTeco ZL400 Right
Фото 4
ZKTeco ZL400 Right
Колір
Тип (форм-фактор)
смарт-накладка з ручкою
Зчитування (відкриття)
картка / брелок
Зчитування карт / брелоків
Mifare
Підключення (протокол)
ZigBee
Джерело живлення
4xAA
Товщина дверей
35 — 55 мм
Розміри накладки (ШхВхГ)
70x260x70 мм
Офіційний сайт
zkteco.systems
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Для правих дверей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити ZKTeco ZL400 Right

Усі ціни 6 →

Готельний електромеханічний замок ZKTeco ZL400 (right) ZKTeco 13393

Принцип роботи Готельний електромеханічний замок ZKTeco ZL400 використовується для обмеження доступу в контрольовані... щеприміщення. Для відкриття дверей використовуються карти доступу стандарту Mifare 13,56 МГц.   У зовнішній частині замку розташований зчитувач безконтактних карт. Внутрішня частина замку містить плату обробки інформації та відсік для батарейок. Врізна частина
Secur.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 400 грн.

Smart замок з Mifare зчитувачем ZKTeco ZL400 right (для правих дверей)

Електронний замок ZKTeco ZL400 right для правих дверей для готелів зі зчитувачем RFID карт Mifare для обмеження доступу сто... щеронніх осіб в номери і службові приміщення готелю. Замок сумісний із USB кодувальником ZKTeco D147-H Бренд: ZKTeco. ФУНКЦІОНАЛ - Підтримка стандарту карт 13,56 МГц - Зв'язок ZigBee (підключення до RG4100 +) - Робота з програмним забезпеченням ZKBioSecurity. - Підтримка дистанційного
Svn.kiev.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
4 390 грн.

ZKTeco Розумний замок для дверей ZKTeco ZL400 right

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
4 399 грн.

Smart замок зі зчитувачем Mifare ZKTeco ZL400 right (для правих дверей)

Маркетплейс: Rozetka.ua  S systems З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Smart замок з Mifare зчитувачем ZKTeco ZL400 right (для правих дверей)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SurvEye З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Smart замок зі зчитувачем Mifare ZKTeco ZL400 right (для правих дверей) для готелів

Маркетплейс: Rozetka.ua  IP2HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись