Склоочисник Zollex N-430 M
Zollex N-430 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zollex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zollex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zollex N-430 M
Щітка склоочисника Zollex N-430 M (2618526) | 199 грн. |
Щітка склоочисника "Zollex" 430 мм 17" (N-430 M) 1 шт. | 78 грн. |
Щітка склоочисника каркасна 17430мм. (Zollex) N-430 M | 99 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →