Смартфон ZTE Blade A51 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 42Фото 11 |
Купити ZTE Blade A51 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 79 →ZTE BLADE A51 2/32 GB Blue (Синій) | 2 499 грн. |
Смартфон Zte Blade A51 2/32GB Gray (UA UCRF) | 2 499 грн. |
ZTE Blade A51 2/32GB Blue | 2 393 грн. |
Смартфон Zte Blade A51 2/32GB Blue (UA UCRF) | 2 499 грн. |
Мобільний телефон ZTE Blade A51 2/32GB Blue | 2 483 грн. |
ZTE Blade A51 — досить цікавий примітний смартфон бюджетної ланки з NFC-чипом на бортовому озброєнні. Модуль дозволяє швидко взаємодіяти з іншою електронікою і використовувати апарат як засіб безконтактної оплати покупок на касі будь-якого магазину з відповідним банківським терміналом.
Полегшена система
Бюджетне походження моделі видають характеристики екрану та електронних компонентів. Зокрема, ZTE Blade A51 має цілком рядову IPS-панель з роздільною здатністю зображення HD+ (1600х720 пікселів). По діагоналі екран у смартфона розтягнутий на 6.52 дюймів. Електронна «начинка» мобільного пристрою працює під проводом процесора Unisoc SC9863A, який підкріплений 2/32 ГБ пам'яті. Скромну продуктивність апарату скрашує полегшена «операційка» Android 11 Go Edition, випущена спеціально для смартфонів зі слабким «залізом». Детальніше про систему повідано в матеріалі «Що таке Android Go Edition?».
Характерна симетрія USB-C
Як не дивно, смартфон оснастили симетричним зарядним роз'ємом USB-C. Через контакти інтерфейсу налагоджена «заправка» акумуляторної батареї місткістю всього 3200 мАгод. Без інтенсивних навантажень ZTE Blade A51 «живе» на одному заряді АКБ протягом одного повного дня. «З коробки» смартфон комплектується в'ялим зарядником з потужністю 5 Вт.
Все потрібне
Камери в апараті встановлені швидше для галочки, ніж з практичною метою — вичавити прийнятну якість фотографій з них можна лише в умовах хорошої освітленості кадру. Смартфон забезпечений подвійним тильним фотомодулем 13 + 2 МП і селфі-камерою на 8 МП в краплеподібному вирізі верхньої частини екрану. Також на заднику пристрою красується круглий майданчик дактилоскопічного сканера. За підсумком ZTE Blade A51 має все потрібне для комфортного повсякденного використання без претензії на ігрову продуктивність «заліза».
Модификації ZTE Blade A51
Ціни на ZTE Blade A51 |
---|---|---|---|---|
ZTE Blade A51 32 ГБ / 2 ГБ | від 1 903 грн. | 82 пропозиції | ||
ZTE Blade A51 64 ГБ / 2 ГБ | від 2 753 грн. | 3 пропозиції | ||
ZTE Blade A51 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 499 грн. | 16 пропозицій |