Смартфон ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 24 |
ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:207 г
Може продаватися за назвою ZTE Axon 50 Lite.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 70 →ZTE Blade V50 Design 8/256GB Green | 4 999 грн. |
Смартфон ZTE Blade V50 Design 8/256GB Dual Sim Black Blade V50 Design 8/25ZTE: ідеальний смартфон для будь-яких завдань Смартфон ZTE Blade V50 Design з 6.6-дюймовим FHD+ дисплеєм відтворює кришталево... щечисте зображення з чудовою деталізацією. Потрійна камера 50 Мп знімає чудові фото з будь-якого ракурсу. Батарея 5000 мАг + швидка зарядка потужністю 22.5 Вт дають змогу вільно користуватися смартфоном весь день. Стильний дизайн та розкішні кольори перетворюють смартфон на аксесуар преміум-класу. Лаконічний та стильний Ознайомтеся з сучасним поглядом на класику, оцініть лаконічну елегантність ZTE Blade V50 Design. Вишукані вигини та ультра-тонкий корпус всього 8.3 мм дозволяють зручно тримати смартфон у руках та забезпечують легку навігацію по екрану. Смартфон виконаний у трьох кольорах, щоб кожен користувач зміг знайти свій ідеальний ZTE Blade. Яскравий безмежний дисплей Дисплей FHD+ діагоналлю 6.6 дюйма з тонкими бічними рамками забезпечує більше місця для ігор, відпочинку та спілкування. Екран займає 90.5% площі передньої панелі, вміщуючи більше деталей. Соковите та контрастне зображення гарантує отримання яскравих вражень і дозволяє з головою поринути у захоплюючу гру чи в перегляд відео. Знімайте більше за допомогою трьох камер Від портретів до ширококутних знімків – фіксуйте кожен момент вашого життя. Знімайте фото з різних ракурсів за допомогою основної камери 50 Мп та наближуйтесь до найдрібніших деталей за допомогою макрокамери. Розмивайте фон, проводьте портретну фотозйомку, знімайте нічні та панорамні фото та отримуйте реалістичні селфі за допомогою 8-мегапіксельно Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 4 999 грн. |
Смартфон Zte Blade V50 Design 8/256GB Green (UA UCRF)Дисплей: 6.6" IPS LCD (1080 x 2408) / 400 ppi / Процесор: Unisoc T606 (12 nm) Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cor... щеtex-A55) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (выделенный слот) / Камера: Тройная 50 Мп (f/1.8) + 2 Мп (f/2.4) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 8 Мп (f/2.0) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 207 г / Операційна система: Android 13 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 999 грн. |
Смартфон ZTE Blade V50 Design 8/256GB Dual Sim Black Blade V50 Design 8/25ZTE Blade V50 Design Смартфон ZTE Blade V50 Design с 6.6-дюймовым FHD+ дисплеем воспроизводит кристально-чист ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 4 712 грн. |
ZTE Blade V50 Design 8/256GB Black6.6", 1080 x 2408 pixels, 90 Гц, CPU - UNISOC Tiger T606, 8 Gb, 256 Gb, 50 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, B... щеluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, гіроскоп, швидке зарядження, чорний Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія ZTE Blade, Voyage (середні та бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 4 160 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 4 011 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г
від 4 075 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 3 465 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 903 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 3200 мАгод, 174 г
від 4 407 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 2 323 грн.
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 166 г
від 1 487 грн.
компактний, 5 ", 215 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
від 3 223 грн.
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 185 г
від 2 100 грн.
6.09 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 3200 мАгод, 156 г
від 3 399 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 3 638 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 2 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 1 696 грн.
компактний, 4.95 ", 196 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 8 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
від 1 859 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод
від 1 499 грн.
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 9.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9832E, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 2600 мАгод, 160 г
від 3 975 грн.
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г
від 3 627 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 2 499 грн.
6.3 ", 178 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 201 г
від 1 626 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2600 мАгод, 189 г
Модификації ZTE Blade V50 Design 4G
Ціни на ZTE Blade V50 Design 4G |
---|---|---|---|---|
ZTE Blade V50 Design 4G 128 ГБ / 8 ГБ | від 4 075 грн. | 66 пропозицій | ||
ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ | від 4 407 грн. | 72 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 3 842 грн.
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 190 г
від 4 559 грн.
5G, 6.82 ", 252 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 5 МП, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 220 г
від 4 285 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 4 680 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 4 330 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5010 мАгод, 190 г
від 4 693 грн.
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 196 г, без ЗП
від 5 199 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 3 999 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 50 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 699 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5150 мАгод, 195 г
від 4 222 грн.
6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 4 225 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г