Карта пам'яті Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ
Фото 7 |
Patriot Memory LX microSDXC Class 10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ
Усі ціни 81 →Patriot microSDXC 128GB LX Series Class 10 UHS-I U1 + SD-адаптер (PSF128GM | 281 грн. |
Карта памяти Patriot 128Gb Patriot LX Series UHS-I (class 10) + Adapter PS | 302 грн. |
Карта пам'яті Patriot microSDXC 128GB Class 10 UHS-I LX + SD-адаптер (PSF1 | 329 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDXC 128GB UHS-I Class 10 Patriot LX + SD-adapter (PSF1 | 267 грн. |
Карта пам'яті Patriot 128GB microSDXC class 10 UHS-I LX (PSF128GMCSDXC10) | 307 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory LX microSD Class 10
Ціни на Patriot Memory LX microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ | від 111 грн. | 35 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 32 ГБ | від 124 грн. | 36 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ | від 126 грн. | 78 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ | від 267 грн. | 81 пропозиція | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 200 ГБ | від 2 402 грн. | 81 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →