Смартфон ZTE Blade L8 32 ГБ
Відео 23Фото 14 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 4.95; роздільна здатність екрану: 854x480; Співвідношення дисплей/корпус (%): 66; ОС: Android 8.1 Go Edition; Модель процесора: Spreadtrum SC7731E; Процесор (ГГц): 1.3; Графічний процесор: ARM Mali-T820 MP2; ОЗП (ГБ): 1; Пам'ять (ГБ): 32; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
ZTE Blade L8 32 ГБ
Екран:4.95 ", 854x480, 196 ppi
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 1 ГБ
Процесор:Spreadtrum SC7731E
Камера:8 МП
Акумулятор:2000 мАгод
Вага:143 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія ZTE Blade, Voyage (середні та бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 4 160 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 4 011 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г
від 4 075 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 3 465 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 903 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 3200 мАгод, 174 г
від 4 407 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 2 323 грн.
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 166 г
від 1 487 грн.
компактний, 5 ", 215 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
від 3 223 грн.
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 185 г
від 2 100 грн.
6.09 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 3200 мАгод, 156 г
від 3 399 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 3 638 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 2 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 1 696 грн.
компактний, 4.95 ", 196 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 8 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
від 1 859 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод
від 1 499 грн.
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 9.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9832E, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 2600 мАгод, 160 г
від 3 975 грн.
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г
від 3 627 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 2 499 грн.
6.3 ", 178 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 201 г
від 1 840 грн.
6.3 ", 178 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 3000 мАгод, 153 г
4 0 4 2 |
Норм телефо для дітей За таку ціну нічиво краще Батерея Pol Poi: користуюся ZTE Blade L8 16GB менше місяця |
Показано 1 з 10 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Удаление аккаунта Google на ZTE Blade L8 / Remove Google account on ZTE Blade L8.
26 травня 20204 590 переглядів
ZTE Blade L8 Удаление Гугл аккаунта 1 способ
20 вересня 202112 621 перегляд
ZTE Blade L8 Сброс Аккаунта гугл с помощью платной программы.Одно нажатие ! ZTE Blade L8 FRP
5 вересня 2022844 перегляда
Обзор Дешовки#3.Zte blade l8 2018
12 листопада 2019124 перегляда
FRP ZTE Blade L8 Удаление Гугл аккаунта 2 способ
30 серпня 20215 741 перегляд
zte Blade L8 замена дисплей модуля
4 квітня 2022940 переглядів
ZTE Blade L8 Hard reset Как удалить графический ключ пароль
28 серпня 20214 267 переглядів
ZTE Blade L8 hard reset сброс настроек графический ключ пароль зависает тормозит висит how to reset
26 березня 202163 704 перегляда
Разблокировка ZTE Blade L8 Android 9 FRP Unlock/Google Account Bypass
1 лютого 20211 095 переглядів
Прошивка на ZTE Blade L8 RU Где скачать ?
4 грудня 20203 505 переглядів
Процесс прошивки смартфона ZTE Blade L8 на ПК с Windows 10 прошивкой в формате PAC
12 лютого 20222 258 переглядів
ZTE Blade L8 Stock Ringtones
12 листопада 202016 491 перегляд
ZTE Blade L8 Incoming Call
29 серпня 202020 867 переглядів
ZTE Blade L8 Bootanimation
29 серпня 202049 381 перегляд
ZTE Blade L8/iTEL A16 Plus. Spreadtrum Unisoc. Сброс FRP аккаунта Google в 1 клик. Unlocktool
22 січня 2022545 переглядів
ZTE Blade L8 Hard Reset // zte l8 pattern password pin unlock
19 грудня 2022609 переглядів
ZTE Blade L8 Hard reset password
6 липня 20203 897 переглядів
ZTE blade l8 Remove Google Account, FRP, Розблокировка Google аккаунта
6 квітня 20202 650 переглядів
ZTE Blade L8 All Stock Ringtones
3 листопада 20202 742 перегляда
This is Our Best ZTE BLADE L8 FRP BYPASS CM2 || ZTE BLADE L8 FRP BYPASS
7 квітня 20221 170 переглядів
ZTE Blade L8 (2019 year) Incoming call + Boot animation
19 лютого 20212 258 переглядів
Обзор ZTE Blade L8
14 червня 2019101 356 переглядів
Смартфон ZTE Blade L8 с Андроид 9 - первое знакомство
17 липня 201912 036 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП