Набор инструментов Alloid Pro TS-108
Фото 5 |
Alloid Pro TS-108 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Alloid 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Alloid.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Alloid Pro TS-108
Все цены 11 →Універсальний набір інструменту Alloid 1/4" і 1/2" 108 предметів (TS-108) | 3 514 грн. |
Набір інструментів Alloid PRO, 108 одиниць (TS-108) 51049 | 3 162 грн. |
1/2 1/4 6-гран 108 предм Автомобільний набір ручного інструменту інструмен | 3 234 грн. |
Універсальний набір інструменту Alloid 1/4" і 1/2" 108 предметів (TS-108) | 3 329 грн. |
Набір ключів (головки і біти) (108 предметів) ALLOID [TS-108] | 3 255 грн. |
eще 6 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →