Процессор AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM (100-000001503)
Видео 42Фото 2 |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM |
|
Как выбрать процессорУчимся выбирать подходящий процессор для любых задач: от работы с таблицами до современных игр и рабочих приложений
Что такое троттлинг процессора, зачем он нужен и как с ним боротьсяРазбираемся со страшным термином троттлинг, параллельно решая проблемы с подтормаживающим смартфоном или ноутбуком
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM
Все цены 14 →Процесор AMD Ryzen 7 5700X3D (8C/16T, 3.0-4.1GHz, 96MB, 105W, AM4) TRAY (1 | 10 359 грн. |
Amd Ryzen 7 5700X3D (100-000001503) | 10 101 грн. |
Amd Ryzen 7 5700X3D (100-000001503) | 10 053 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 5700X3D Tray (100-000001503) 100-000001503 | 10 469 грн. |
Процессор AMD Ryzen 7 5700X3D (8C/16T, 3.0-4.1GHz, 96MB,105W,AM4) TRAY (10 | 9 898 грн. |
eще 9 предложений
Отзывы 12 | 0 0 1 11 |
Загалом хороший проц для середньої системи, у мене в парі з 3070 все працює найс. Звісно деякі ігри що дуже їдять проц будуть впиратися в нього. У мене так з Assassin`s Creed Valhala але це не критично бо свої 90 кадрів я отримую. відношення ціна якість ручки трусяться коли з цим AM4 стикаєшся щоб не загнути ніжки |
Придбав на чорну п'ятницю, на відміну від мого старого камня +50% продуктивності, які дійсно дуже відчутні, грієтся як старий, працює на 4.6 з коробки на бюджетній мат-платі, по температурі з id-colling se-224-xt вище ніж 63-64 градуси не бачив, при частоті 4650, в моїй сборці працює на пару з 3060 яку грузить на 100 відсотків в кожній грі. Вінда на чверть швидше запускаєтся, літає усе, відчутно дуже в порівнянні з 3600им дідом, на лінуксі різниця взагалі скажена. Якщо придратися то дивне пакування, в оем коробці тільки якась рамка з кулька та й стандартне пакування проца від АМД. Тимур Солонський: пользуюсь AMD 5700X BOX менее месяца |
чудовий процесори, для роботи та ігор підійде ціна, потужність нічого Danny Score: пользуюсь AMD 5700X BOX несколько месяцев |
Показано 3 из 12 отзывов
eще 9 отзывов
Видеообзоры
Модификации AMD Ryzen 7 Vermeer
Цены на AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | от 9 799 грн. | 41 предложение | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | от 9 898 грн. | 14 предложений | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | от 7 147 грн. | 63 предложения | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | от 6 499 грн. | 50 предложений | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | от 11 489 грн. | 60 предложений | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D OEM | от 14 830 грн. | 60 предложений | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | от 8 100 грн. | 60 предложений | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | от 10 320 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →