Монитор AOC Q27V5C 27 " черный
Видео 1Фото 12 |
AOC Q27V5C 27 " черный
2022 годPower DeliveryFreeSyncдинамикихаб USB 3.0тонкая рамкахороший NTSCхороший sRGBхороший AdobeRGBхороший DCI-P3
Диагональ:27 "
Разрешение:2560x1440 (16:9)
Матрица:IPS, отклик 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастность:1 000:1
Яркость:300 кд/м²
Функции:AMD FreeSync, Flicker-Free
Разъемы:HDMI, DisplayPort, USB C
Чем дешевый монитор отличается от дорогогоВыявляем, что больше всего влияет на цену монитора и главные отличительные черты бюджетных и дорогостоящих моделей
Что лучше для игр ― телевизор или монитор?Почему многие геймеры покупают телевизоры для ПК, а другие — подключают игровые консоли к мониторам
Все характеристики
Купить AOC Q27V5C 27 " черный
Все цены 53 →AOC 27" Q27V5C/BK Black Q27V5C/BK | 12 913 грн. |
Монітор AOC Q27V5C/BK | 10 900 грн. |
Монітор 27" AOC Q27V5C/BK | 13 109 грн. |
TFT 27" AOC Q27V5C/BK, QHD, IPS, 75Гц, 1 мс, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS | 13 335 грн. |
РК монітор Aoc Q27V5C/BK | 13 197 грн. |
eще 20 предложений
Чудовий монітор. Брав для макбука на м1, але і з віндовим і лінуксовим ноутами теж протестував. Подобається, що є type-c і звичайні usb. Можна одним проводом (який є в комплекті) і виводити зображення, і заряджати мак, і використовувати монітор як usb хаб, під'єднавши до нього периферію. Кріплення, hdmi і type c в комплекті, якість збірки, можливість використовувати монітор одночасно і як зарядну станцію, і юзб хаб Поки нічого не помітив Ruslan: пользуюсь AOC Q27V5C менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
ПохожиеСравнить в таблице →