USB-флешка Apacer AH357 16 ГБ
Видео 1Фото 3 |
Apacer AH357 16Gb |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Apacer 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Apacer.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Apacer AH357 16 ГБ
Все цены 16 →Apacer USB 16Gb AH357 Blue (AP16GAH357U-1) AP16GAH357U-1 | 149 грн. |
Apacer AP16GAH357U-1 | 174 грн. |
Флеш пам'ять USB Apacer AH357 16GB USB 3.1 Blue/White (AP16GAH357U-1) | 149 грн. |
USB флеш накопичувач Apacer 16GB AH357 Blue USB 3.1 (AP16GAH357U-1) | 214 грн. |
Флешка для ноутбука Apacer USB 3.1 AH357 16Gb Blue | 316 грн. |
eще 11 предложений
Розчарувала флешка. Швидкість запису фільму розміром 1,4 Гб лише 6 Мб/с, а швидкість зчитування 19 Мб/с. При цьому моя старенька флешка ,Kingston з такими ж заявленими параметрами, як в Apacer з тим самим файлом дає такі результати: швидкість запису на флешку 15 Мб/с, швидкість передачі 27 Мб/с. Отже, шкодую що купив цю флешку. Були дешевші та по відгуках дуже не погані. Але мене до вибору спонукнула відомість бренду. Тепер бачу, що уе юуло не головне. Нічого не сподобалось. Низька щвидкість запису файлів на флешку. Ледь краще за usb 2.0..... Олекса: пользуюсь Apacer AH357 32Gb менее месяца |
хороша флешка для тих в кого аномально пропадають ковпачки нема ковпачка - нема проблем швидкість запису Vitaliy Naluvayko: пользуюсь Apacer AH357 32Gb несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Apacer AH357
Цены на Apacer AH357 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH357 16 ГБ | от 149 грн. | 16 предложений | ||
Apacer AH357 32 ГБ | от 152 грн. | 48 предложений | ||
Apacer AH357 64 ГБ | от 183 грн. | 51 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →