Смартфон Apple iPhone 15 256 ГБ
Видео 10Фото 15 |
Apple iPhone 15 256 ГБ
2023 годiPhone 15камерофонхороший звукNFCFaceIDбез microSDвлагозащитаfast chargeбеспроводная зарядкастереоDolby Atmosнет 3.5 ммспутникWi-Fi 6без ЗУ
Экран:6.1 ", 2556x1179, 460 ppi, 60 Гц
Память:256 ГБ, ОЗУ 6 ГБ
Процессор:Apple A16
Камера:2 модуля, 48 МП, + 12 МП
Видео:fullHD 60 к/с, 4K, стабилизация, замедленная съемка
Аккумулятор:3349 мАч
Вес:171 г
При съемке в формате RAW - используется все 48 МП основной камеры - технология 4х пиксель (основной объектив при использовании всей площади матрицы может работать как теле объектив).
Основные отличия от iPhone 14 - лучше камера, лучше процессор. Вместо Lightning используется порт USB C.
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Apple iPhone 15 256 ГБ
Все цены 300 →Apple iPhone 15 256GB (Black) MTP63 | 36 799 грн. |
Apple iPhone 15 256GB Green (MTPA3) MTPA3 | 36 609 грн. |
< Nano-SIM > Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63) | 36 852 грн. |
Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63) | 36 600 грн. |
Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63) | 36 899 грн. |
eще 20 предложений
Ціна якість того коштує один з найкращих телефонів на цей час за свою ціну. єдина проблема при купівлі це вибір з кольором вони всі круті.Якщо є можливість подивитися на різні кольори в різних магазинах. 1.Камера: Що фото що відео просто прекрасні.
2.Батарейка з моїм використанням вистачає майже на дві доби. 3.Вага: це дійсно зручно коли телефон важить мало особливо коли він великий. 4.Зручний корпус зручно тримати без чохла. 5.Підтримка. Будуть казати чому купив Айфон, а не Самсунг ) Roma: пользуюсь Apple iPhone 15 128GB несколько месяцев |
норм, але рамки широкуваті, та і 60герц якось дивно в 2024, ну заук і камера топ. звук, камера. 60герц, рамки. Ромк: пользуюсь Apple iPhone 15 128GB менее месяца |
Телефон дійсно суперовий. На мою думку, серед усіх айфонів саме дана модель відповідає своїй ціні. Всі попередні моделі, як-от айфон 13 та 14 не могли похизуватися таким же співвідношенням ціна-якість на момент виходу.
Дисплей, звук через зовнішні динаміки, загальна продуктивність тощо на мою думку є дійсно топовими. Єдиним нюансом є хіба 60 Hz Зовнішні динаміки (звук гучний та обʼємний, дисплей, Type-C, камери 60 Hz (не критично, анімації всеодно виглядають доволі плавно, проте 90 Hz не завадили б), Звук через навушники доволі посередній (субʼєктивно, я тестував у поєднанні з моїми Sony wh-1000xm4), Dynamic Island у горизонтальному положенні трохи заважає дивитися широкоформатні відео Nazar Shramko: пользуюсь Apple iPhone 15 128GB менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Apple iPhone 15
Цены на Apple iPhone 15 |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 15 128 ГБ | от 29 599 грн. | 386 предложений | ||
Apple iPhone 15 256 ГБ | от 34 799 грн. | 300 предложений | ||
Apple iPhone 15 512 ГБ | от 40 899 грн. | 181 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →