Электромобиль Bambi JJ2066EBLR
Фото 8 |
Bambi JJ2066EBLR
Возраст:от 3-х лет
Дизайн:внедорожник
Вес ребенка:до 30 кг
Макс. скорость:5 км/час
Кол-во передач:2 шт
Все характеристики
Купить Bambi JJ2066EBLR
Все цены 7 →Детский электромобиль Джип Bambi Racer Audi Q8, белый (JJ2066EBLR-1) | 10 998 грн. |
Дитячий електромобіль з пультом управління Bambi JJ2066EBLR-1 Білий | 9 446 грн. |
Електромобіль Bambi New Audi Q8 JJ2066EBLR-2 Black (JJ2066EBLR) | 11 024 грн. |
Детский электромобиль Джип Bambi Racer Audi Q8, черный (JJ2066EBLR-2) | 10 998 грн. |
Дитячий електромобіль з пультом управління Bambi JJ2066EBLR-2 Чорний | 9 446 грн. |
Дитячий електромобіль джип Audi Q8 Bambi JJ2066EBLR (Чорний) | 11 108 грн. |
Дитячий електромобіль джип Audi Q8 Bambi JJ2066EBLR (Білий) | 11 108 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →