Электромобиль Bambi M 4958EBLR
Фото 31 |
Bambi M 4958EBLR
Возраст:от 3-х лет
Дизайн:внедорожник
Вес ребенка:до 25 кг
Макс. скорость:5 км/час
Кол-во передач:2 шт
Все характеристики
Купить Bambi M 4958EBLR
Все цены 6 →Позашляховик із пультом керування Chevrolet Tahoe Bambi M 4958EBLR-1 Білий | 9 682 грн. |
Дитячий електромобіль Chevrolet Tahoe Bambi M 4958EBLR (Чорний) | 11 261 грн. |
Позашляховик із пультом керування Chevrolet Tahoe Bambi M 4958EBLR-2 Чорни | 9 682 грн. |
Позашляховик з пультом керування Chevrolet Tahoe Bambi M 4958EBLR-11 Сірий | 9 682 грн. |
Дитячий електромобіль Chevrolet Tahoe Bambi M 4958EBLR (Білий) | 11 261 грн. |
Дитячий електромобіль Chevrolet Tahoe Bambi M 4958EBLR (Сірий) | 11 261 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →