Надувная лодка Bark B-300K
Фото 5 |
Bark B-300K |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bark 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bark.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bark B-300K
Все цены 11 →Надувний гребний човен тримісний Bark B-300КPD зі слань-книжкою та приваль | 14 062 грн. |
Надувний човен тримісний Bark B-300K книжка | 12 946 грн. |
Надувний гребний човен тримісний Bark B-300KNPD слоінь-книжка з навісним т | 14 787 грн. |
Надувний човник тримісний Bark B-300KNP слоінь-книжка з навісним транцем і | 14 406 грн. |
Надувний човен Bark B-300KN; Гребний з транцем. Суцільне дно. Тримісний чо | 12 740 грн. |
eще 6 предложений
Модификации Bark B-300K
Цены на Bark B-300K |
---|---|---|---|---|
Bark B-190K | от 7 008 грн. | 11 предложений | ||
Bark B-210K | от 8 195 грн. | 8 предложений | ||
Bark B-250K | от 10 090 грн. | 4 предложения | ||
Bark B-260K | от 10 160 грн. | 14 предложений | ||
Bark B-270K | от 11 300 грн. | 13 предложений | ||
Bark B-280K | от 11 000 грн. | 8 предложений | ||
Bark B-300K | от 12 050 грн. | 11 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →