Летняя шина Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y
Все цены 25 →Шина Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y XL | 3 269 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y XL | 3 600 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y XL | 4 680 грн. |
Bridgestone Turanza T005 (225/40R18 92Y) | 3 303 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y | 3 488 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y
Цены на Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92W | от 9 970 грн. | 1 предложение | ||
Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y | от 3 269 грн. | 25 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y Audi | от 3 338 грн. | 4 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y Run Flat | от 4 434 грн. | 7 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/40 R18 92Y Run Flat BMW/Mini | от 5 403 грн. | 2 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші