Смеситель CHAMPION KUB-011 CH0313
CHAMPION KUB-011 CH0313 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить CHAMPION KUB-011 CH0313
Все цены 14 →Змішувач для кухні одноважільний CHAMPION KUB-011 чорний нержавіюча сталь | 1 134 грн. |
Змішувач для кухні Champion KUB-011 BLACK (CH0314) | 1 134 грн. |
Змішувач для кухні CHAMPION KUB-011 BLACK з нерж. сталі SUS304 (CH0314) | 1 134 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний CHAMPION KUB-011 сатин нержавіюча сталь C | 1 160 грн. |
Змішувач для кухні Champion KUB-011 (CH0313) | 1 160 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →