SSD GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 250 ГБ
Видео 3Фото 7 |
GOODRAM SSDPR-PX600-250-80 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели GOODRAM.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 250 ГБ
Все цены 59 →GoodRAM PX600 3D NAND 250GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SSDPR-PX600-250-80) | 1 210 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 250GB PX600 Goodram (SSDPR-PX600-250-80) | 1 359 грн. |
Накопичувач SSD 250GB GOODRAM PX600 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND (SSD | 1 134 грн. |
SSD диск Goodram 250GB PX600 (SSDPR-PX600-250-80) SSDPR-PX600-250-80 | 1 166 грн. |
Ssd накопичувач Goodram PX600 256 GB (SsdPR-PX600-250-80) | 1 535 грн. |
eще 20 предложений
Швидкість, об'єм, стабільність роботи, ціна. Їх немає, але від GoodRam нещодавно вийшла модель з ще привабливішими характеристиками за свою ціну PX700, якби був вибір я б доплатив за старшу версію. Ігор: пользуюсь GOODRAM SSDPR-PX600-1K0-80 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80
Цены на GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 250 ГБ | от 1 099 грн. | 60 предложений | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-500-80 500 ГБ | от 1 514 грн. | 65 предложений | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-1K0-80 1 ТБ | от 2 949 грн. | 44 предложения | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 2 ТБ | от 5 093 грн. | 58 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Система запускається швидко, збоїв в роботі немає, пошкоджені файли та втрати даних теж відсутні. Одним словом - золото.
Ще попередження для тих хто бере цей SSD для роботи з постійними створеннями великих тимчасових файлів (наприклад 100гб), SSD для таких задач не дуже підходить, адже в нього всього 300ТБ TBW, і при щоденних навантаженнях він може відлетіти на той світ вже через 2-3 роки.
На фото швидкості на підключені PCIe-3.0 (через процесор R5 5600G), тому відображений результат не є його повним потенціалом, але сеодно має дуже гарні показники.