Смеситель Haiba Opus 001 HB0682
Haiba Opus 001 HB0682 |
|
Аэратор Neoperl.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haiba 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haiba.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haiba Opus 001 HB0682
Все цены 15 →Змішувач для гігієнічного душу HAIBA OPUS 001 на умивальник із лійкою одно | 2 301 грн. |
Змішувач для умивальника з виходом для гігієнічної лійки Haiba OPUS 001 HB | 2 301 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba OPUS 001 с выходом для гигиен. лейки (H | 2 301 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba OPUS 001 з виходом для гігієнічної лійки (H | 2 301 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba OPUS 001 з виходом для гігієни. лійки (HB06 | 2 301 грн. |
eще 10 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →