Детский унитаз Idevit Afacan SETK0504-2106-001-0-1171
Фото 6 |
Idevit Afacan SETK0504-2106-001-0-1171 |
|
Детский унитаз с рисунком и сиденьем Puf.
Унитаз Idevit Afacan SETK0504-2106-001-0-0171 имеет твердое сиденье.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Idevit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Idevit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Idevit Afacan SETK0504-2106-001-0-1171
Все цены 6 →Унітаз підлоговий дитячий білий IDEVIT Afacan із кришкою випуск в підлогу | 6 864 грн. |
Унітаз підлоговий Idevit Afacan з бачком і кришкою (SETK0504-2106-001-0-01 | 6 864 грн. |
Унітаз підлоговий білий з малюнком IDEVIT Afacan із кришкою випуск в підло | 6 864 грн. |
Дитячий підлоговий унітаз із сидінням IDEVIT Afacan SETK0504-2106-001-0-01 | 6 864 грн. |
Унітаз-компакт IDEVIT Afacan із твердим сидінням SETK0504-2106-001-0-0171 | 7 550 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий IDEVIT Afacan для дітей з сидінням Puf (SETK0504 | 6 864 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →