Процессор Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM
Видео 25Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM |
|
Как выбрать процессорУчимся выбирать подходящий процессор для любых задач: от работы с таблицами до современных игр и рабочих приложений
Что такое троттлинг процессора, зачем он нужен и как с ним боротьсяРазбираемся со страшным термином троттлинг, параллельно решая проблемы с подтормаживающим смартфоном или ноутбуком
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intel 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intel.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM
Все цены 66 →Процесор INTEL Core i5-10400 (CM8070104290715) TRAY CM8070104290715 | 5 399 грн. |
Процесор Intel Core i5 10400 2.9GHz (12MB, Comet Lake, 65W, S1200) Tray (C | 4 957 грн. |
Intel Core i5 10400 (CM8070104290715) | 4 889 грн. |
Intel Core i5 10400 (CM8070104290715) | 4 843 грн. |
Процессор intel Core™ i5 10400 (cm8070104290715) | 5 845 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 16 | 1 1 2 12 |
Ціна
Потужність Холодний, не потребує водянки або великої башні Немає Дмитро: пользуюсь Intel i5-10600KF BOX несколько месяцев |
Перевірений часом надійний та достатньо потужний процесор, котрий досі ще не втратив своєї актуальності (принаймні якщо говорити про його можливості).
Користуюся з кінця грудня 2020 року. Обирав між AMD та Intel, вчергове обрав Intel і не прогадав. Вивозить всі мої задачі легко, більше того - я брав процесор із великим запасом потужності для себе (думав гратиму в ігри багато, але з іграми не склалося), тому інколи задумуюсь над тим що можна було і i3 обрати. Восени 2023 року допомагав другу обрати залізо для нового компа при обмеженому бюджеті, передфінальний вибір впав на дві моделі - цю та Core i3-10105. Фінальний вибір був зроблений на користь Core i3-10105 (ігри не цікавлять, для всього іншого Core i3-10105 з головою вистачає). Тому Core i5-10400 все ще дуже впевнено себе відчуває серед інших процесорів доступних на ринку нового заліза. Достатньо потужний, економний та холодний. Можливо, ціна... Олександр Котелевський: пользуюсь Intel i5-10400 BOX более года |
На жаль мені не пощастило, купував у стілусі, незадовго після гарантійного сроку процесор перестав працювати. Тепер його можна тільки викинути.
Проц працював на стандартних налаштуваннях і не грівся, тож моєї вини точно немає. Ціна
Холодний Вистачає зараз для усіх ігор Зламався Дмитро: пользуюсь Intel i5-10400F BOX более года |
Показано 3 из 16 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Intel Core i5 Comet Lake
Цены на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | от 4 900 грн. | 79 предложений | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | от 4 778 грн. | 66 предложений | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | от 4 125 грн. | 88 предложений | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | от 3 872 грн. | 42 предложения | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | от 5 804 грн. | 27 предложений | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | от 6 437 грн. | 2 предложения | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500T OEM | от 10 878 грн. | 6 предложений | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10505 OEM | от 6 092 грн. | 1 предложение | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | от 7 690 грн. | 8 предложений | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | от 5 765 грн. | 40 предложений | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | от 4 842 грн. | 38 предложений | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | от 4 287 грн. | 27 предложений | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | от 5 840 грн. | 24 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
Саме важке чим навантажував це поки що Metro Exodus. Загрузка його на ультра налаштуваннях трималась 40%, температура ~55 градусів.