Термос Maestro MR-1649-50 0.5 л (MR-1649-50-BLACK)
Фото 3 |
Maestro MR-1649-50 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Maestro MR-1649-50 0.5 л
Все цены 8 →Термос харчовий Maestro MR-1649-50-WHITE | 517 грн. |
Термос харчовий Maestro MR-1649-50 (500 мл) | 598 грн. |
Термос харчовий для їжі з нержавіючої сталі Maestro 0.5 л (MR-1649-50) Чор | 673 грн. |
Термос харчовий для їжі з нержавіючої сталі Maestro 0.5 л (MR-1649-50) Біл | 673 грн. |
Термос харчовий 500 мл з нержавіючої сталі Maestro MR-1649-50 Білий | 569 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →