Смартфон OPPO A57s 128 ГБ / 4 ГБ
Видео 45Фото 17 |
OPPO A57s 128 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Экран:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Память:128 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 4 ГБ
Процессор:Helio G35
Камера:2 модуля, 50 МП
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:187 г
Функция программного увеличения ОЗУ на 4 ГБ.
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить OPPO A57s 128 ГБ / 4 ГБ
Все цены 20 →Oppo A57s 4/128GB Dual Sim Sky Blue A57s 4/128GB Sky Blue | 5 599 грн. |
Oppo A57s 4/128GB Sky Blue 00000030258-038 | 5 999 грн. |
Смартфон Oppo A57s 4/128GB Sky Blue | 5 469 грн. |
Смартфон OPPO A57s 4/128 GB Sky Blue (CPH2385) A57s 4/128 GB Sky Blue (CPH | 5 616 грн. |
Смартфон OPPO A57s 4/128GB Sky Blue | 5 999 грн. |
eще 15 предложений
Не зрозумілий апарат, бо по цифрам - все ок, а по факту - все працює погано. Оперативки багато - її не вистачає по факту, з коробки половина зайнята, інша половина незрозуміло як працює. Екран нормальний, яскравий. Додатки працюють жахливо, бо, напевно, ніхто не адаптує їх під оппо, бо, наприклад, інстаграм працює ок, поки не відкрити вкладку, де видно лайки - жах. Камера знову ж по цифрам - добре, насправді - краще фото робити при дуже хорошому світлі, якщо світла бракує, то не раджу нікому ці фото показувати. Акумулятор тримає добре, зарядка дуже швидка. Я би ще раз не купував Акумулятор тримає добре, зарядка дуже швидка, яскравий екран дуже багато не оптимізованих додатків, працює повільно, оновлення приходять, але стає ще гірше, камера Ерік: пользуюсь OPPO A57s 64GB более года |
Рекомендації для майбутніх покупців. Це не купувати цього звіра навіть за 5тис ви не знайдете в ньому нічого щоб могло вартувати цих коштів Що вставляється сімкарта OPPO цей телефон є суцільний недолік Таня Гринюк: пользуюсь OPPO A57s 64GB несколько месяцев |
Показано 2 из 3 отзывов
eще 1 отзыв
Видеообзоры
Модификации OPPO A57s
Цены на OPPO A57s |
---|---|---|---|---|
OPPO A57s 64 ГБ / 4 ГБ | от 4 899 грн. | 7 предложений | ||
OPPO A57s 128 ГБ / 4 ГБ | от 5 390 грн. | 20 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →