Унитаз REA Raul REA-C9660
Фото 15 |
REA Raul REA-C9660 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Raul REA-C9660
Все цены 10 →Унітаз підвісний безобідковий білий REA RAUL RIMLESS із сидінням з мікролі | 9 046 грн. |
Rea унітаз Rea Raul Rimless без обідка, підвісний, сидіння дюропласт повіл | 9 046 грн. |
Унітаз підвісний Rea Raul Rimless безобідковий з мікроліфтом білий REA-C96 | 9 046 грн. |
Унитаз Rea Raul Rimless без ободка, подвесной, сиденье дюропласт медленноп | 9 046 грн. |
Унітаз Rea Raul Rimless без обідка, підвісний, сидіння дюропласт повільно- | 9 046 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →