Моторное масло Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5 л
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5L |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5 л
SHELL Олива моторна Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5л | 1 848 грн. |
SHELL Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5л. 550046307 | 1 785 грн. |
Мастило SHELL Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5л. | 2 090 грн. |
Короче беру цю оливу вже не перший рік, чудова зарекомендовала на 2 попередніх авто. Оскольки я купляю авто однієї ж марки то допуски підходять по цій оливі, тому я її беру і не парюсь як кажуть та інжою лайф, поки нарікань немає взагалі на неє. Загалом на всіх авто уже більше 120 000км на ній наїздив. допуски
жирний пакет присадок які гарно впливають на двигун ціна мабуть тільки, але чистота двигуна того коштує Володя Топоров: пользуюсь Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 4L более года |
Не довіряю я оливі з бочок тому вже років 5 беру оливу саме в каністрах. Останні декілька років беру сами цей шелл, на ньому мінімальний угар мастила від заміни до заміни навіть якщо даю машині добре під хвіст. Тільки беріть в офіційний продавців, бо нажаль підробок у нас в продажу вистачає. машина на ньому гарне себе почуває
якість розхід нема Vano88: пользуюсь Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 1L более года |
Показано 2 из 3 отзывов
eще 1 отзыв
Видеообзоры
Модификации Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30
Цены на Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 1 л | от 389 грн. | 18 предложений | ||
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 4 л | от 1 391 грн. | 21 предложение | ||
Shell Helix Ultra ECT C2/C3 0W-30 5 л | от 1 785 грн. | 3 предложения |
ПохожиеСравнить в таблице →