Электрический котел Teknix ESPRO 24 kW 24 кВт 400 В
Видео 8Фото 8 |
Teknix ESPRO 24 kW 24 кВт
400 В
4.5 кВт
230 В / 400 В
6 кВт 230 В / 400 В
7.5 кВт 230 В / 400 В
9 кВт 400 В
12 кВт 400 В
15 кВт 400 В
18 кВт 400 В
21 кВт 400 В
24 кВт 400 В
Источник энергии:электричество
Установка:настенный, одноконтурный
Мощность котла:24 кВт, площадь ~ 192 м²
t° водоснабжения:от 30 °С, до 60 °С
Управление по Wi-Fi. Возможность подключения бойлера косвенного нагрева. Экономичный циркуляционный насос с частотным регулированием Wilo-Yonos PARA. ТЭНы и нагревательная колба из нержавеющей стали. Используется ротация ТЭНов для увеличения срока службы.
Все характеристики
Характеристики ESPRO 24 kW
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Teknix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Teknix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Teknix ESPRO 24 kW 24 кВт 400 В
Все цены 15 →Електричний котел TEKNIX ESPRO 24kW | 36 840 грн. |
Котел электрический Teknix Espro 24 kW 4183 | 30 889 грн. |
Електричний котел TEKNIX ESPRO 24kW | 36 840 грн. |
Електричний котел Teknix ESPRO 24 кВт 130620231709 | 31 313 грн. |
Teknix Teknix ESPRO 24 Квт 00-00049996 | 31 313 грн. |
eще 10 предложений
0 1 1 3 |
espro 6 KW error on display ER 1 bojler not starting help easy to install manual should be better need service manual |
Купили для будинку батьків як додатковий до твердопаливного. Змонтували та підключили без проблем. Запустили, все працює. Нагріває носій швидко, не шумний, чудовий сучасний дизайн. Порадував додаток - налаштували на тиждень і забули. Можна суттєво економити, так як встановлений багатотарифний лічильник. Покупкою задоволені, сподіваємось на довгу і надійну його роботу. Гарантія на 2 роки теж порадувала. Швидкий монтаж та підключення, зручний додаток, можливість програмувати температуру на тиждень, гарний дизайн пару раз викинуло з додатку Яна: пользуюсь Teknix ESPRO 9 kW менее месяца |
Ми його встановили ще в 21 році. Виробник поки що не дуже відомий на нашому ринку, тому були деякі сумніви, але враховуючи технічні характеристики котла та його ціну все ж таки вирішили ризикнути і не пошкодували. Значна економія в рахунках виходить на нашому тарифі день/ніч. Немає Olena Hloba: пользуюсь Teknix ESPRO 9 kW несколько месяцев |
Показано 3 из 5 отзывов
eще 2 отзыва
Видеообзоры
Модификации Teknix ESPRO 24 kW
Цены на Teknix ESPRO 24 kW |
---|---|---|---|---|
Teknix ESPRO 4.5 kW 4.5 кВт 230 В / 400 В | от 23 380 грн. | 22 предложения | ||
Teknix ESPRO 6 kW 6 кВт 230 В / 400 В | от 23 359 грн. | 25 предложений | ||
Teknix ESPRO 7.5 kW 7.5 кВт 230 В / 400 В | от 23 060 грн. | 24 предложения | ||
Teknix ESPRO 9 kW 9 кВт 400 В | от 23 417 грн. | 29 предложений | ||
Teknix ESPRO 12 kW 12 кВт 400 В | от 23 500 грн. | 25 предложений | ||
Teknix ESPRO 15 kW 15 кВт 400 В | от 26 211 грн. | 27 предложений | ||
Teknix ESPRO 18 kW 18 кВт 400 В | от 27 100 грн. | 30 предложений | ||
Teknix ESPRO 21 kW 21 кВт 400 В | от 28 698 грн. | 14 предложений | ||
Teknix ESPRO 24 kW 24 кВт 400 В | от 29 471 грн. | 15 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →