Душевой набор Volle Cascada B70 1586.170501
Видео 1Фото 14 |
Volle Cascada B70 1586.170501 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Volle Cascada B70 1586.170501
Все цены 40 →Душовий набір Volle Cascada золото 1586.170315 | 4 086 грн. |
Душовий набір VOLLE CASCADA B70 із ручною лійкою, шлангом та стійкою 805мм | 3 311 грн. |
Душовий гарнітур Volle CASCADA B70 бронза (1586.170221) 1586.170221 | 4 250 грн. |
Душовий гарнітур Volle Cascada B70 Золотий (1586.170315) 1586.170315 | 3 460 грн. |
CASCADA B70 гарнітур душовий, лійка 120*247мм, 3 режими, кришка blanco, шт | 3 311 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →