Набор инструментов Whirlpower 1244-13-B07
Фото 4 |
Whirlpower 1244-13-B07 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Whirlpower 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Whirlpower.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Whirlpower 1244-13-B07
Все цены 6 →Набір тріскачкових ключів Whirlpower 10-19 мм, 7 шт з карданом 1244-13-B07 | 3 571 грн. |
Набір ключів Whirlpower тріскачів з карданом 10-19 мм 7 шт 23632/1244-13-B | 3 571 грн. |
Набір комбінованих ключів тріск. з карданом Whirlpower, в чохлі, 7шт. (124 | 3 572 грн. |
Набір ключів тріскачкових Whirlpower з карданом 10-19 мм 7 шт. (23632/1244 | 3 480 грн. |
Набір ключів Whirlpower тріскаточний з карданом 10-19 мм 7 шт 23632/ 1244- | 3 571 грн. |
Набір комбінованих ключів тріск. з карданом Whirlpower, в чохлі, 7шт. (124 | 4 322 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →