Мяч для фитнеса / фитбол Zelart 1980-65
Zelart 1980-65 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zelart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zelart.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zelart 1980-65
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 65 см Zelart My Fit 1980-65 Blac | 464 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол глянсовий Zelart FI-1980-65 65см фіолетовий | 428 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол глянсовий Zelart FI-1980-65 65см бірюзовий | 428 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол глянсовий Zelart FI-1980-65 65см чорний | 428 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →