Мяч для фитнеса / фитбол Zelart 1982-85
Zelart 1982-85 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zelart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zelart.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zelart 1982-85
Все цены 16 →М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 85 см Zelart My Fit 1982-85 Viol | 593 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 85 см Zelart My Fit 1982-85 Pink | 593 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 85 см Zelart My Fit 1982-85 Silv | 593 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 85 см Zelart My Fit 1982-85 Mint | 593 грн. |
Фітбол м'яч для фітнесу гладкий 85см Zelart м'ятний FI-1982-85 | 595 грн. |
eще 11 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →