Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Acefast

Зарядний пристрій Acefast A117 PD20W GaN

Фото - Зарядний пристрій Acefast A117 PD20W GaN
Фото 8
Acefast A117 PD20W GaN
- чорний
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
70x30x30 мм
Вага
45 г
Офіційний сайт
acefast.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Acefast A117 PD20W GaN

Усі ціни 46 →

AceFast A117 20w GaN PD USB-C fast charger + USB-C to Lightning cable Black

Мережевий зарядний пристрій AceFast A117 20w GaN PD USB-C fast charger + USB-C to Lightning cable Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
349 грн.

Acefast Адаптер живлення для телефона Acefast A117 Black PD20W mini GaN USB-C (6974316284987)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
269 грн.

Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger Black 6974316284987

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
535 грн.

МЗП Acefast A117 mini PD20W GaN (1USB-C) Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
298 грн.

Сітчасте зарядне пристрій ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger Black (6974316284987)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SmartTrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
313 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acefast A117 PD20W GaN

Модификації Acefast A117 PD20W GaN

Ціни на Acefast A117 PD20W GaN
Acefast A118 PD30W GaN від 297 грн.68 пропозицій
Acefast A117 PD20W GaN від 265 грн.46 пропозицій