Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Acefast

Зарядний пристрій Acefast A118 PD30W GaN

Фото - Зарядний пристрій Acefast A118 PD30W GaN
Фото 8
Acefast A118 PD30W GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
70x30x30 мм
Вага
53 г
Офіційний сайт
acefast.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Acefast A118 PD30W GaN

Усі ціни 65 →

AceFast A118 30w GaN PD USB-C ports charger White

Мережевий зарядний пристрій з швидкою зарядкою AceFast A118 30w GaN PD USB-C ports charger White
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
339 грн.

AceFast 1xUSB-C 30W Gan A118 Fast Charger Black (6974316284994) 1xUSB-C30WGanA118FastChargerBlack(6974316284994)

Індикація заряду/Ні|Колір виробника/Чорний|Живлення/Електромережа 220 В|Вага/0,053 кг|Потужність/30 Вт|Вихід/5V/3A, 9V/3A, 12... щеV/2,5A, 15V/2A|Технології зарядки/Power Delivery, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, Quick Charge 4.0|Тип роз'єму/1 х Type-C|Тип/Адаптер|Тип зарядного пристрою/Мережевий|Слотів зарядки/1|Сумісність/Смартфон, Планшет, Електронна книга, Навушники|Комплектація/Зарядний пристрій, Документація|Розміри (ВхШхГ)/70,4 х 30,4 х 30,2 мм|Особливості/Швидка зарядка, GaN|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Бренд/AceFast
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
319 грн.

Зарядний пристрій ACEFAST PD mini GaN USB-C fast charger A118 1USB-C, 30W/3A Black (6974316284994)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
297 грн.

Зарядний пристрій ACEFAST A118 PD30W mini GaN USB-C Fast Charger Set (P16) Black 6974316285182

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
597 грн.

Мережевий зарядний пристрій Acefast A118 GaN Fast Charger USB-C 30W Black

iCases.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acefast A118 PD30W GaN

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Acefast A118 PD30W GaN

Ціни на Acefast A118 PD30W GaN
Acefast A118 PD30W GaN від 297 грн.68 пропозицій
Acefast A117 PD20W GaN від 265 грн.46 пропозицій