Іригатор AHealth SDI 2 (AHSDI2W)
![]() |
AHealth SDI 2 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати іригаторРозповідаємо, чим іригатор відрізняється від зубної щітки, для чого потрібен і як вибрати підходящу модель

Як вибрати електричну зубну щіткуРекомендації щодо вибору електричної зубної щітки, яка забезпечить комфорт експлуатації для всієї родини
Купити AHealth SDI 2
| 999 грн. | ![]() |
Зубна щітка AHealth Sdi 2 white (AHSDI2W) | 1 016 грн. | ![]() |
| 1 027 грн. |
Іригатор AHealth SDI 2 white (AHSDI2W) AHSDI2W | 998 грн. |
AHealth SDI 2 white (AHSDI2W) SDI2white(AHSDI2W) | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →