Іригатор Oral-B Professional Care MD20 (81317988)
Відео 4Фото 6 |
Oral-B Professional Care MD20 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Professional Care MD20
Усі ціни 30 →Іригатор Oral-B MD20 OxyJet Pack Oxy-Action (4210201408017) | 2 849 грн. |
Іригатор Braun Oral-B MD 20 OxyJet | 3 473 грн. |
Ирригатор Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet | 4 599 грн. |
Іригатор Oral-B Braun ProfCare MD20 | 3 499 грн. |
Іригатор Oral-B MD 20 Professional Care OxyJet | 2 699 грн. |
Braun Oral-B MD20 травень + Braun Oral-B Trizone 1000 D20 - 2місяці. бо обіщали у промороликах- то просто бла-бла-бла, або для фанатів: мити зуби після шкірного прийому їжі під мостами, бо між зубами то не вимиває, якщо зуби щільненько, а коли не щільно, то і зубною щіткою нормально вимиває, вичищає. якщо треба промити під коронками після їжі, тоді можна купувати (якщо не дуже щільно прилягає) або під мостами тиск води досить слабкий, на 5швидкості (потужності) не сильно то і миє, а про 1, 2, 3, 4 нічого і говорити - просто не потрібні користуюся Oral-B Professional Care MD20 тиждень рекомендую не купувати
ого! на єк можна зустріти відгуки українською :) |
Стаціонарний іригатор Oral-B Professional Care MD20 від німецької компанії Braun знаходиться серед лідерів з продажу, підтверджуючи високий статус виробника на ринку дрібної побутової техніки та товарів для краси та гігієни.
Чотири насадки
Іригатор укомплектований чотирма насадками Oxyjet EB17 з кольоровими окантовками. Вони служать для повсякденного використання — позбавлення від харчових залишків, видалення нальоту. Насадки підтримують мультипузиркову технологію, при якій потік води збагачується попередньо очищеним за допомогою вбудованого фільтру киснем. За запевненням виробника, таке рішення дозволяє поєднати процес ретельного очищення ротової порожнини з масажним впливом на ясна.
Монопотік і турбопотік
Braun Oral-B Professional Care MD20 можна використовувати на п'яти швидкостях і в двох режимах роботи. Монопотік передбачає спрямований вплив струменя, сприяючи зняттю нальоту біля коронок і мостів. Турбопотік, або спіралевидний душ, дозволяє воді «заходити» під край ясен, видаляючи бактерії і масажуючи їх. Перемикач режимів знаходиться безпосередньо на самих насадках.
Продумана зручність
Іригатор Oral-B Professional Care MD20 оснащений резервуаром на 600 мл, чого вистачить для чищення мінімум трьох зубів. У корпусі пристрою передбачений відсік для відокремленого зберігання 4 насадок. Також є можливість настінної фіксації моделі для економії простору ванної кімнати. Щоб попередити перегрів, прилад автоматично вимикається після 10 хвилин безперервної роботи.
Деякі користувачі відзначають недостатньо високу потужність (напір води, що часто не дозволяє ефективно виконувати глибоке очищення — видаляти наліт і частинки їжі з важкодоступних місць (в міжзубному просторі, кишенях ясен, отворах брекет-систем). В інших випадках Braun Oral-B Professional Care MD20 в тандемі з фірмовою зубною щіткою здатний надати належний домашній догляд за зубами і яснами.
- Збагачення водяного потоку 5% вмістом повітря
- Автоматичне відключення через 10 хвилин