WEB-камера Alio FHD90
![]() |
Alio FHD90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alio FHD90
Веб-камера Alio FHD90 AL0090Роздільна здатність з'єднання Full HDРоздільна здатність - це фундаментальний параметр, який безпосередньо впливає на сприйняття візуального контенту. Чим вона вища, тим кращу якість зображення може отримати глядач. Стандарт Full HD (роздільна здатність 1920x1080) можна знайти в багатьох моделях, доступних на ринку. Цей тип відеокамер ідеально підх... щеодить для базових завдань, таких як спілкування з друзями або запис коротких відеокліпів.Уні Saren.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 018 грн. | ![]() |
Веб-камера Alio FHD90Веб-камера Alio FHD90 забезпечує високоякісне відео з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) при 30 кадрах за секунду, що робить її ідеальним вибором для відеоконференці Redprice.saleЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 011 грн. |
Веб-камера Alio FHD90 забезпечує високоякісне відео з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) при 30 кадрах за секунду, що робить її ідеальним вибором для відеоконференці Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 017 грн. |
Веб-камера Alio FHD90 забезпечує високоякісне відео з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) при 30 кадрах за секунду, що робить її ідеальним вибором для відеоконференці Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 008 грн. | ![]() |
Відеоогляди

Porównanie / Test kamerek internetowych Logitech / Alio
27 січня 2021602 перегляда

Alio FHD90 | Recenzja
31 травня 2021207 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 905 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 72 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 1 870 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 120 °, фокусування ручне, шумодав, кріплення на монітор, установлення на штатив
від 2 161 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 70 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив, індикатор активності
від 2 188 грн.
Full HD (1080p), фокусування автоматична, динамік, кріплення на монітор
від 1 373 грн.
Full HD (1080p), Ultra HD (4K), кут огляду 73 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор
від 3 660 грн.
для конференцій, кут огляду 90 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор
від 269 грн.
HD (720p), кут огляду 52 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, кнопка швидкої зйомки
від 2 630 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 78 °, фокусування автоматична, кріплення на монітор, установлення на штатив, індикатор активності
від 3 700 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 90 °, фокусування автоматична, шумодав, кріплення на монітор, установлення на штатив, індикатор активності
від 932 грн.
Full HD (1080p), кут огляду 60 °, фокусування фіксована, кріплення на монітор
від 919 грн.
HD (720p), кут огляду 55 °, фокусування ручне, шумодав, кріплення на монітор, індикатор активності