Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   Apacer

Жорсткий диск (HDD) Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 2 TB
червоний

Фото - Жорсткий диск (HDD) Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 2 TB червоний
Відео 1Фото 6
Товар застарів
Виконання: зовнішній; Тип накопичувача: HDD; Об'єм: 2 TB; Форм-фактор ("): 2.5; Підключення: USB-A 5Gbps; Гарантія виробника: 3 роки;
в списокмої списки
Apacer AP2TBAC533R-1
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Гарантія виробника
3 роки
Корпус
пластиковий / гумові накладки /
Розміри
133x79x17 мм
Вага
175 г
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2022
Двоколірні світлодіодні індикатори показують режим передачі USB 3.2 (синій) або USB 2.0 (червоний).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Динаміка цін на Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 2 TB
червоний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Apacer AC533 AP2TBAC533R-1

Ціни на Apacer AC533 AP2TBAC533R-1
Apacer AC533 AP1TBAC533B-1 1 TB
чорний
від 3 999 грн.37 пропозицій
Apacer AC533 AP2TBAC533B-1 2 TB
чорний
від 4 337 грн.64 пропозиції
Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 TBвід 6 244 грн.53 пропозиції
Apacer AC533 AP5TBAC533B-1 5 TBвід 8 414 грн.27 пропозицій
Відеоогляди