Жорсткий диск (HDD) Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 2 TB червоний
![]() | Товар застарів Виконання: зовнішній; Тип накопичувача: HDD; Об'єм: 2 TB; Форм-фактор ("): 2.5; Підключення: USB-A 5Gbps; Гарантія виробника: 3 роки; |
Apacer AP2TBAC533R-1 |
|
Двоколірні світлодіодні індикатори показують режим передачі USB 3.2 (синій) або USB 2.0 (червоний).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Apacer AC533 AP2TBAC533R-1
| Ціни на Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 |
|---|---|---|---|---|
| Apacer AC533 AP1TBAC533B-1 1 TB чорний | від 3 999 грн. | 37 пропозицій | ||
| Apacer AC533 AP2TBAC533B-1 2 TB чорний | від 4 337 грн. | 64 пропозиції | ||
| Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 TB | від 6 244 грн. | 53 пропозиції | ||
| Apacer AC533 AP5TBAC533B-1 5 TB | від 8 414 грн. | 27 пропозицій | ||
Відеоогляди