Жорсткий диск Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 ТБ
Відео 1Фото 6 |
Apacer AP4TBAC533B-1 |
|
Двоколірні світлодіодні індикатори показують режим передачі USB 3.2 (синій) або USB 2.0 (червоний).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 ТБ
Усі ціни 26 →Зовнішній жорсткий диск Apacer AC533 4 TB (AP4TBAC533B-1) Black | 4 629 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC533 4 Tb Jet Black (AP4TBAC533B-1) | 4 816 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer AC533 4 Tb Jet Black (AP4TBAC533B-1) | 4 771 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC533 4TB 2.5" USB 3.2 Black (AP4TBAC533B-1 | 4 819 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" usb 4.0tb Apacer ac533 Black (ap4tbac533b-1) | 4 972 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AC533 AP4TBAC533B-1
Ціни на Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC533 AP1TBAC533U-1 1 ТБ синій | від 2 184 грн. | 32 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP1TBAC533R-1 1 ТБ червоний | від 2 123 грн. | 31 пропозиція | ||
Apacer AC533 AP1TBAC533B-1 1 ТБ чорний | від 2 007 грн. | 51 пропозиція | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533U-1 2 ТБ синій | від 2 904 грн. | 33 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 2 ТБ червоний | від 2 899 грн. | 32 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533B-1 2 ТБ чорний | від 2 736 грн. | 22 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 ТБ | від 4 564 грн. | 26 пропозицій | ||
Apacer AC533 AP5TBAC533B-1 5 ТБ | від 5 675 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →