Жорсткий диск Apacer AC533 AP5TBAC533B-1 5 ТБ
Відео 1Фото 6 |
Apacer AP5TBAC533B-1 |
|
Двоколірні світлодіодні індикатори показують режим передачі USB 3.2 (синій) або USB 2.0 (червоний).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC533 AP5TBAC533B-1 5 ТБ
Усі ціни 30 →Зовнішній жорсткий диск Apacer AC533 5 TB (AP5TBAC533B-1) Black | 5 749 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC533 5 Tb Jet Black (AP5TBAC533B-1) | 5 983 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer AC533 5 Tb Jet Black (AP5TBAC533B-1) | 5 927 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC533 5TB 2.5" USB 3.2 Black (AP5TBAC533B-1 | 6 019 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 5tb Apacer (ap5tbac533b-1) | 6 194 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AC533 AP5TBAC533B-1
Ціни на Apacer AC533 AP5TBAC533B-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC533 AP1TBAC533U-1 1 ТБ синій | від 2 179 грн. | 33 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP1TBAC533R-1 1 ТБ червоний | від 2 117 грн. | 32 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP1TBAC533B-1 1 ТБ чорний | від 2 002 грн. | 49 пропозицій | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533U-1 2 ТБ синій | від 2 909 грн. | 33 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533R-1 2 ТБ червоний | від 2 931 грн. | 10 пропозицій | ||
Apacer AC533 AP2TBAC533B-1 2 ТБ чорний | від 2 776 грн. | 33 пропозиції | ||
Apacer AC533 AP4TBAC533B-1 4 ТБ | від 4 569 грн. | 26 пропозицій | ||
Apacer AC533 AP5TBAC533B-1 5 ТБ | від 5 685 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →