Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   Ardesto

Машинка для стрижки Ardesto HC-Y40-DBS

Фото - Машинка для стрижки волосся Ardesto HC-Y40-DBS
Відео 2Фото 15
Ardesto HC-Y40-DBS
Колір
Основне призначеннямашинка для стрижки
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)4 шт. / 3, 6, 9 і 12 мм /
Характеристики
Довжина стрижки0.5 – 12 мм
Кількість установок довжини4
Регулювання довжини ножа / 0.5 – 2.5 мм /
Кількість швидкостей3 шт.
Матеріал /покриття лезтитанокераміка
Джерело живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2000 мАгод
Час роботи90 хв
Час зарядки3 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Дисплей
Офіційний сайтardesto.com.ua
Дата додавання на E-Katalogвересень 2020

Продуктивна машинка для стрижки волосся напівпрофесійного класу з акумуляторним живленням, гарною автономністю, LED-дисплеєм, трьома режимами потужності та довговічним ножовим блоком з керамічними ріжучими елементами (значно перевершують нержавіючу сталь у міцності та довговічності). У процесі роботи керамічні ножі майже не нагріваються і, що важливо, створюють менший рівень шуму.

Машинка для стрижки волосся Ardesto HC-Y40-DBS позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, призначений для активного побутового та професійного застосування. Для ефективної роботи з щільним/густим волоссям і раціонального витрати енергії вбудованої батареї ця модель підтримує три різні режими потужності. Передбачено регулювання взаємного становища ножів, що забезпечує глибину різання від 04 до 25 мм.

Також у комплекті є 4 гребені фіксованого розміру для обмеження довжини на рівні 3, 6, 9 та 12 мм. Ергономічна конструкція корпусу не викличе передчасної втоми та сподобається як майстрам перукарської справи, так і домашнім любителям експериментувати із власним стилем. Енергію для бездротової роботи дає вбудований Li-Ion акумулятор ємністю 2000 мАгод, що забезпечує до 90 хв активної автономності, а його зарядка від будь-якого зарядного пристрою займає близько 3 год.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.

Купити Ardesto HC-Y40-DBS

Усі ціни 6 →

Ardesto Машинка для стрижки Ardesto HC-Y40-DBS Black

Офіційний партнер Ardesto
MTA.ua
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 299 грн.

Машинка для стрижки Ardesto, мережа+акум., насадок-4, титан. напил + кераміка, чорний (HC-Y40-DBS)

Маркетплейс: Rozetka.ua  STC З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 370 грн.

Машинка для стрижки Ardesto HC-Y40-DBS

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 351 грн.

Машинка для стрижки Ardesto hc-y40-dbs

Маркетплейс: Rozetka.ua  Your House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 343 грн.

Машинка для стрижки Ardesto, мережа+акум., насадок-4, титан. напил + кераміка, чорний (HC-Y40-DBS)

Маркетплейс: Rozetka.ua  UCG З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 359 грн.

Машинка для стрижки Ardesto HC-Y40-DBS 2,4Вт черная с дисплеем и подставкой

Маркетплейс: Rozetka.ua  TsviT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 298 грн.

Динаміка цін на Ardesto HC-Y40-DBS

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди