Тример для носа і вух Ardesto TR-Y5
Відео 1Фото 4 |
Ardesto TR-Y5 |
|
Компактний, легкий і автономний тример, який призначений для видалення зайвого волосся в носі і вухах. Циліндрична ріжуча насадка дозволяє зрізати волосся без будь-яких больових відчуттів, завдяки чому можна підтримувати акуратний і доглянутий зовнішній вигляд. Циліндрична ріжуча головка створена з нержавіючої сталі. Вбудований електромоторчик обертає ніж зі швидкістю 7000 об / хв.
Для живлення пристрою використовується одна батарейка формату ААА. Компактні розміри і легка вага дозволяють зберігати прилад в наборі з іншими засобами для догляду за обличчям і тілом. Дана модель має стильний дизайн і надійну конструкцію. Одним з головних переваг тримера є доступна ціна. Це недорогий, продуктивний і зручний апарат, з яким вийде без зайвих зусиль видаляти зайве волосся в важкодоступних каналах носа і вух. Безпечна насадка легко проникає в канали і швидко зрізає непотрібні волосся. Тример стане хорошим доповненням для повсякденного перукарського набору.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto TR-Y5
Усі ціни 6 →Тример Ardesto TR-Y5 | 199 грн. |
Триммер для бороди і вусів Ardesto TR-Y5 | 199 грн. |
Тример Ardesto TR-Y5, для носа і вух, 1хААА, сталь, чорний | 199 грн. |
Тример Ardesto TR-Y5 | 276 грн. |
Тример для носа та вух Ardesto TR-Y5 | 239 грн. |
Тример для носа та вух Ardesto TR-Y5 | 277 грн. |