Чехол ArmorStandart Icon Case for A73
ArmorStandart Icon Case for A73 |
Цвет | | Тип | защитный чехол | Совместимость | A73 | Материал | силикон / полиуретан / + микрофибра / | Задняя крышка | матовая | Внешние габариты | 160.8x73.9x8.4 мм | Дата добавления на E-Katalog | август 2022 | Маркировка производителя | ARM58518
ARM58519
ARM58520 Еще ↓ARM58544
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart ICON Case OPPO A73 Black (ARM58518)Чохол ArmorStandart ICON Case OPPO A73 Black (ARM58518) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Чехол для моб. телефона Armorstandart ICON Case for OPPO A73 Black (ARM585Чехол для моб. телефона Armorstandart ICON Case for OPPO A73 Black (ARM58518) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 337 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case for OPPO A73 Dark Blue (ARM58544) ARM58544сумісність з моделями - Oppo A73, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуретан, Колір - синій Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Icon Case для OPPO A73 Black (ARM58518) 58518ArmorStandart Icon — стильний чохол із рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падін... ещеь. Завдяки м'якій підкладці з мікрофібри, чохол щільно прилягає до пристрою й захищає його від потрапляння пилу та подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні.КомфортПанель легко надівається на смартфон завдяки бортикам, які розтягуються, а також додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея й камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи та кнопки. Він сумісний з усіма типами захисних скел.ОсобливостіВисокоякісний матеріалНадійно захищає смартфон від пошкодженьМ';яка підкладка з мікрофібриПростий в очищенніВиступає над поверхнею дисплеяСумісний з усіма типами захисних скел Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart ICON Case для OPPO A73 Camera cover Dark BlueЧохол-накладка ArmorStandart ICON Case для OPPO A73 Camera cover Dark Blue (ARM58544) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 196 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Icon Case for A73