Чехол ArmorStandart Icon Case for Galaxy M14
ArmorStandart Icon Case for Galaxy M14 |
Цвет | | Тип | защитный чехол | Совместимость | Galaxy M14 | Материал | силикон / полиуретан / + микрофибра / | Задняя крышка | матовая | Внешние габариты | 169x80x10 мм | Дата добавления на E-Katalog | май 2023 | Маркировка производителя | ARM66672
ARM66673
ARM66674 Еще ↓ARM66675
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| Аксесуар для смартфона ArmorStandart Icon Case Camera cover Black для SamsСумісність: Samsung M146 Galaxy M14 5G / Тип: накладка на задню частину / Матеріал: силікон / Колір: чорний / Плівка в комплекті: немає Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| Аксессуар для смартфона ArmorStandart Icon Case Camera cover Black for SamСовместимость: Samsung M146 Galaxy M14 5G / Тип: накладка на заднюю часть / Материал: силикон / Цвет: черный / Пленка в комплекте: нет ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| ArmorStandart ICON Case для Samsung Galaxy M14 5G (M146) Camera cover LaveЧохол ArmorStandart ICON Case для Samsung Galaxy M14 5G (M146) Camera cover Lavender (ARM66675) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| Чехол для мобильного телефона Armorstandart ICON Case Samsung M14 5G (M146Чехол для мобильного телефона Armorstandart ICON Case Samsung M14 5G (M146) Black (ARM66672) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 287 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Icon для Samsung Galaxy A14 5G SM-A146 CameraArmorstandart Icon - стильний чохол з рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падінь... еще. Завдяки м"якій підкладці з мікрофібри чохол щільно прилягає до пристрою і захищає його від потраплянь пилу і подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні. Комфорт Накладка легко надівається на смартфон завдяки бортикам, що розтягуються, які так само додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея і камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи і кнопки. Він сумісний з усіма видами захисних стекол. Особливості Високоякісний матеріал Надійно захищає смартфон від пошкоджень М"яка підкладка з мікрофібри Простий в очищенні Виступає над поверхнею дисплея Сумісний з усіма видами захисних стекол Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Icon Case for Galaxy M14
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная