Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Блоки живлення   /   ASRock

Блок живлення ASRock Steel Legend SL-750G

Фото - Блок живлення ASRock Steel Legend SL-750G
Фото 6
ASRock Steel Legend SL-750G
Основне
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженнянапівпасивна / iCOOL /
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Cybenetics EfficiencyPlatinum
Cybenetics NoiseA +
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA9 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, UVP, OTP
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x150 мм
Офіційний сайтasrock.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASRock 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASRock.

Купити ASRock Steel Legend SL-750G

Усі ціни 31 →

Блок живлення ASROCK 750W SteelLegend SL-750G

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
5 249 грн.

Блок живлення ASRock Steel Legend SL-750G 750W

ASRock Steel Legend SL-750G — це високопродуктивний, повністю модульний блок живлення преміум-класу, розроблений для забезпеч... щеення стабільного та ефективного живлення сучасних ігрових та професійних систем. Він належить до лінійки Steel Legend, яка відома своєю надійністю та елегантним зовнішнім виглядом. Блок живлення має сертифікацію 80 Plus Gold та Cybenetics Platinum, що гарантує надзвичайно високу енергоефективність. Це зменшує тепловиділення, знижує енергоспоживання та забезпечує більш стабільну роботу системи. SL-750G підтримує оновлений стандарт Intel ATX 3.1 та має спеціальний конектор PCIe 12V-2x6, що є критично важливим для надійного та безпечного живлення найновіших і найпотужніших відеокарт. Система повністю модульного підключення кабелів дозволяє підключати лише ті кабелі, які необхідні для конкретних компонентів. Це значно спрощує організацію кабелів у корпусі, покращує потік повітря та естетику системи. Використання японських конденсаторів, з робочою температурою до 105°C, гарантує високу надійність, довговічність та стабільну роботу навіть в умовах високих навантажень. Функція 5V BOOST гарантує постійну напругу 5В для живлення підключених SSD, хабів та інших пристроїв. Це робить роботу вашої системи стабільною навіть під час пікових навантажень. SL-750G оснащений 135 мм вентилятором на гідродинамічному підшипнику та з функцією iCool Intelligent Fan Control. Це забезпечує тиху роботу та часто реалізує напівпасивний режим, при якому вентилятор повністю зупиняється при низькому навантаженні. Прилади серії Steel Legend працюють із середнім рівнем шуму менше 20 дБ, що дозволяє їм отримати престижну сертифікацію Cybenetics Lambda A+. Це визнання підкреслює видатні показники шумопоглинання серії Steel Legend, що робить її винятковим вибором для користувачів, які шукають надзвичайно тихої роботи. Повний комплекс захисту для безпеки всіх компонентів при нормальному та екстремальному рівнях потужності.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
5 190 грн.

ASRock Блок живлення для ПК ASRock STEEL LEGEND 750W 80 + Gold (SL-750G)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
5 299 грн.

Блок живлення ASRock SteelLegend 750W (SL-750G) SL-750G

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 478 грн.

Блок живлення ASRock SteelLegend 750W (SL-750G)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 135 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на ASRock Steel Legend SL-750G

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації ASRock Steel Legend

Ціни на ASRock Steel Legend
ASRock Steel Legend SL-650Gвід 3 926 грн.37 пропозицій
ASRock Steel Legend SL-750Gвід 5 099 грн.33 пропозиції
ASRock Steel Legend SL-850Gвід 5 397 грн.48 пропозицій
ASRock Steel Legend SL-850GWвід 6 130 грн.49 пропозицій
ASRock Steel Legend SL-1000Gвід 7 034 грн.44 пропозиції
ASRock Steel Legend SL-1000GWвід 8 245 грн.51 пропозиція
ASRock Steel Legend SL-1200GWвід 9 981 грн.1 пропозиція