Блок живлення ASRock Steel Legend SL-1000G
![]() |
ASRock Steel Legend SL-1000G |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASRock 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASRock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASRock Steel Legend SL-1000G
Усі ціни 45 →| 7 599 грн. | ![]() |
Блок живлення ASRock SL-1000G 1000W | 7 249 грн. |
| 7 299 грн. | ![]() |
| 7 351 грн. | ![]() |
| 7 098 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ASRock Steel Legend
| Ціни на ASRock Steel Legend |
|---|---|---|---|---|
| ASRock Steel Legend SL-650G | від 3 917 грн. | 36 пропозицій | ||
| ASRock Steel Legend SL-750G | від 4 996 грн. | 31 пропозиція | ||
| ASRock Steel Legend SL-850G | від 5 386 грн. | 50 пропозицій | ||
| ASRock Steel Legend SL-850GW | від 6 538 грн. | 49 пропозицій | ||
| ASRock Steel Legend SL-1000G | від 7 008 грн. | 45 пропозицій | ||
| ASRock Steel Legend SL-1000GW | від 8 230 грн. | 52 пропозиції | ||
| ASRock Steel Legend SL-1200GW | від 9 980 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →