Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Велосипеди та аксесуари   /   Аксесуари до велосипедів   /   Замки і блокіратори   /   Avanti

Велозамок / блокатор Avanti AGL-112

Фото - Велозамок / блокатор Avanti AGL-112
Avanti AGL-112
Тип
тросовий
Тип замка
ключовий
Довжина
1500 мм
Товщина перерізу
15 мм
Дата додавання на E-Katalog
травень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avanti 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avanti.
Як вибрати велозамокВелозамок – простий та дієвий механізм для захисту велосипеда від крадіжки.

Купити Avanti AGL-112

Замок велосипедний Avanti AGL-112 (15x1500)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Олимп З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
420 грн.

Замок велосипедний Avanti AGL-112 (15x1000)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Олимп З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
380 грн.

Замок трос AGL-112 Avanti 15х1500 мм. на ключі

Маркетплейс: Rozetka.ua  FixBC З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
470 грн.

Динаміка цін на Avanti AGL-112