3D-принтер Bambu Lab H2D Combo
![]() |
Bambu Lab H2D Combo |
|
|
Закрита камера з підігрівом до 65 °C. Подвійний екструдер — підтримка двох матеріалів і багатошарового друку. Підтримує друк полімерами, армованими вуглецем або скловолокном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bambu Lab 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bambu Lab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bambu Lab H2D Combo
Усі ціни 22 →3D-принтер Bambu Lab H2D AMS Combo (572129) | 112 289 грн. |
3D принтер Bambu Lab H2D AMS Combo (PF003-D+SA007-EU) PF003-D+SA007-EU | 115 449 грн. |
3D-принтер Bambu Lab H2D AMS Combo (PF003-D+SA007) PF003-D+SA007 | 109 249 грн. |
| 104 650 грн. |
3D-принтер Bambu Lab H2D Combo (PF003-D+SA007) (EU) | 110 999 грн. | ![]() |
ще 17 пропозицій
Модификації Bambu Lab H2D Combo
| Ціни на Bambu Lab H2D Combo |
|---|---|---|---|---|
| Bambu Lab H2D Combo | від 103 739 грн. | 22 пропозиції | ||
| Bambu Lab H2D Laser Full Combo 10W | від 159 999 грн. | 4 пропозиції | ||
| Bambu Lab H2D Laser Full Combo 40W | від 185 435 грн. | 5 пропозицій | ||
| Bambu Lab H2D | від 96 200 грн. | 9 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →